KAPORTA BOYA KONTROLÜ

01.04.2021
142
KAPORTA BOYA KONTROLÜ

Aracınızın kaporta aksamındaki boya durumunu ve aracın herhangi bir kaza sonucunda parça değişikliği olup olmadığının bilgisini verdiğimiz testir. Bu test iki şekilde yapılır, italyan malı boya ölçüm cihazlarımızla aracınızın kaporta aksamındaki, boya kalınlığını ölçerek ve tecrübeli AutoPars ekibinin kaporta boya personeliyle yapılmaktadır.

Hizmet Özellikleri
 • Kaporta Kontrol
 • Boya Kontrol
 • Değişen Kontrol
 • Araç Kaporta Bilgilendirme
Fotoğraf Galerisi

Aracınız 360 derece tur ile tüm detayları en ince ayrıntısına kadar kontrol edilmekte ve herhangi bir boya yada değişen söz konusu ise sizlere bilgi verilmektedir. Ayrıca bazı durumlarda iki farklı aracın birleştirilmesi gibi sonuçlarda bu kontrol sırasında ortaya çıkabilmektedir.

Sıkça Sorulanlar
Boya Kontrolü Neden Yapılır?

Boyalı alanların net tespitini elde ettikten sonra hangi parçalarda boya işlemi uygulanmış bunun cevabını öğrenmiş oluruz.

Değişen Kontrolü Neden Yapılır?

Değişen Kontrolü bazı durumlarda araç hem boyalı hemde değişmiş parçalardan oluşabilmektedir buda aracın değerini düşürebilediği için değişen kontrolü sağlanarak sizlere bilgi verilmektedir.

İkinci el arabalarda sürekli olarak boya kontrolü yapılmakta ve araba satıcıları ile alıcıları, bu yönde kontroller sağlayarak işlemlerine devam etmektedirler. Bu boya kontrolü neden yapılır sorusuna ilk cevap olarak boyalı alanların net tespitini elde edebilmek için cevabını verebiliriz. Yani arabanın hangi bölümleri boyalı, sorusu kapsamında bir cevap elde ederek alıcının karar vermesi, bu yönde önemlidir. Genel olarak arabaların tampon bölümleri ve bunun gibi diğer kapı bölümleri boyalı görülebilmektedir. 

Bize Sorabilirsiniz
Güvenilir Oto Ekspertiz
Aracına Değer Verenlerin Tercihi
PARS OTO EKSPERTİZ
Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Burhan Hançer
  Burhan Hançer
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
  YOL TARİFİ